Etykiety cenowe

Naklejki cenowe – cenówki

Technologia druku etykiet

Wydruk fleksograficzny w przypadku etykiet cenowych odbywa się najczęściej na papierze termoczułym. Specyfiką tego papieru jest jego podatność na temperaturę. Dzięki temu stanowi doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują ponownie nadrukować informację na etykiecie. W drukarni fleksograficznej wydrukujesz bazę do cen, ale także do zadruku kurierskiego, czy logistycznego. Do produkcji cenówek używamy materiałów papierowych, ale także foliowych odpornych na ścieranie i zmywanie, dzięki zastosowaniu utwardzaniu farb lampami UV.

}

Czas realizacji

Projekty realizujemy do 10 dni roboczych

Jakość

Laserowo wykonywane matryce pod druk jakości HD dostosowane pod zadruk.

Nawet 200 LPI rozdzielczości druku.

Jakość porównywalna do druku offset.

Naklejki cenowe na produkty

Oferujemy szeroki wybór etykiet cenowych w dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Dzięki temu przygotowany przez nas produkt spełni oczekiwania każdego klienta. Na życzenie mogą zostać zadrukowane dostarczoną przez klienta grafiką (np. logo czy motto firmy).

 

Różnorodność materiałów

Nasze etykiety cenowe są przygotowywane  papierze termotransferowym lub termicznym, co  pozwala na dodatkowy zadruk z wykorzystaniem drukarek TTR.  Oznacza to, że klient na każdym etapie produkcji ma wpływ na wygląd etykiet – nawet po otrzymaniu gotowego produktu. Oprócz tego możliwość ponownego zadrukowania znacznie przyspiesza pracę już po stronie klienta: nie ma bowiem konieczności ręcznego wypełnia cen i informacji.

Oferowane przez nas etykiety cenowe charakteryzują się zatem nie tylko wysoką jakością, ale i komfortem użytkowania.

Uszlachetnienia wydruków

Jeżeli chcesz, aby Twoja etykieta wyglądała wyjątkowo – proponujemy szereg rozwiązań, by produkt wyróżniał się na półce. Dla etykiet cenowych szczególnie polecamy wydruk logo firmy, ale także laminowanie, lakierowanie i utwardzanie lampami UV. Zapewni to ochronę przed przetarciami, kontaktem z środkami szkodliwymi, czy też promieniami słonecznymi, czy deszczem.

Na życzenie klienta, możemy użyć technologii cold stamping – posrebrzania i pozłacania etykiet. Zachęcamy do kontaktu, w celu poznania szczegółów.

Zastosowanie etykiet cenowych 

W jakich branżach najlepiej sprawdzą się te etykiety?

Etykiety cenowe dla branż

Branża:

  • spożywcza
  • logistyczna – magazynowa
  • chemiczna
  • kosmetyczna
  • budowlana
  • przemysłowa

… i wiele innych

Naklejki cenowe - zastosowanie

Zalecamy użycie:

  • papieru do druku termotransferowego
  • papieru do druku termicznego

 

Godziny otwarcia

8:00 -16:00 Pon - Pt

Adres biura

Międzyleska 4
Budynek D
50-514 Wrocław

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy wiążę się z akceptacją Polityki Prywatności i Cookies