Etykiety dla branży kosmetycznej

Naklejki i etykiety na produkty kosmetyczne i higieniczne

Technologia druku etykiet

Produkcja etykiet dla branży kosmetycznej odbywa się z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki którym uzyskujemy produkt najwyżej jakości. Duży wybór materiałów wierzchnich, rodzajów kleju i metody zadruku oraz dowolność w ustaleniu rozmiaru sprawiają, że etykiety samoprzylepne są również bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, sprawdzającym się w każdej branży.

Dodatkowym atutem naszej technologii jest utrwalenie powłoki farb lampami UV (tzw. druk fleksograficzny UV). Dzięki temu etykieta jest odporna na ścieranie, rozmazywanie farby i uszkodzenia mechaniczne, a także na warunki atmosferyczne. Utwardzanie lampami UV posiada jeszcze jedną zaletę, mianowicie uwydatnia i podkreśla kolory farb, nadając im wyrazistość. Wykorzystanie technologii flexo UV omija konieczność dodatkowego lakierowania etykiet.

Jakość

Matryce do druku wykonujemy z technologią laserową pod druk HD

Druk Flexograficzny na matrycach z jakością HD – druk etykiet z jakością HD nawet do 200 LPI

Jakość wykonania porównywalna do druku offset i w większym nakładzie niż druk cyfrowy

Etykiety w branży kosmetycznej i higienicznej

W branży kosmetycznej liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i wygląd. Z tego powodu w ofercie mamy etykiety na kosmetyki, które sprawiają wrażenie zadruku bezpośrednio na opakowaniu (no-label look), co z kolei daje bardzo estetyczny efekt. W przypadku konieczności zamieszczenia na etykiecie dużej ilości informacji, możemy zaproponować specjalne, wielowarstwowe etykiety, które ujawniają kolejne strony po odklejeniu pierwszej warstwy. Dobrą opcją na maksymalne wykorzystanie powierzchni jest też zadruk po stronie z klejem. Etykiety na kosmetyki wykonujemy w pełnej palecie barw, by spełniały wymagania naszych klientów i pozwalały na szybką identyfikację ich produktu poprzez zamieszczenie logotypu czy charakterystycznej grafiki.

Uszlachetnienia wydruków

Oferujemy także uszlachetnienia etykiet samoprzylepnych, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy zatem przygotować etykiety laminowane, by zapewnić ich większą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Oferujemy również etykiety lakierowane, a oprócz tego  – etykiety posrebrzane i pozłacane, które znajdą zastosowanie w branżach wymagających eleganckich nadruków, takich jak produkty spożywcze czy kosmetyczne premium.

}

Czas realizacji

Realizacja do 10dni roboczych od złożenia zamówienia.

Zastosowanie dla etykiet na kosmetyki

W jakich branżach najlepiej sprawdzą się etykiety?

Naklejki na kosmetyki, powerzchnie:

butelki plastikowe, szklane, metalowe
słoiczki
opakowania kartonowe
opakowania plastikowe
tuby
atomizery i spraye
perfumy
na każde powierzchnie

… i wiele innych

Dla kogo:

sklepy internetowe
sklepy stacjonarne
drogerie
firmy produkcyjne kosmetyczne
firmy produkcyjne na produkty BHP

Godziny otwarcia

8:00 -16:00 Pon - Pt

Adres biura

Międzyleska 4
Budynek D
50-514 Wrocław

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy wiążę się z akceptacją Polityki Prywatności i Cookies