Etykiety termotransferowe

Naklejki i etykiety drukowane na papierze lub innych materiałach – zastosowanie: bilety, kody kreskowe, etykiety przemysłowe.

Technologia druku etykiet

Produkcja etykiet termotransferowych odbywa się z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki którym uzyskujemy produkt najwyżej jakości. Duży wybór materiałów wierzchnich, rodzajów kleju i metody zadruku oraz dowolność w ustaleniu rozmiaru sprawiają, że etykiety samoprzylepne są również bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, sprawdzającym się w każdej branży.

Dodatkowym atutem naszej technologii jest utrwalenie powłoki farb lampami UV (tzw. druk fleksograficzny UV). Dzięki temu etykieta jest odporna na ścieranie, rozmazywanie farby i uszkodzenia mechaniczne, a także na warunki atmosferyczne. Utwardzanie lampami UV posiada jeszcze jedną zaletę, mianowicie uwydatnia i podkreśla kolory farb, nadając im wyrazistość. Wykorzystanie technologii flexo UV omija konieczność dodatkowego lakierowania etykiet.

Jakość

Matryce do druku wykonujemy z technologią laserową pod druk HD

Druk Flexograficzny na matrycach z jakością HD – druk etykiet z jakością HD nawet do 200 LPI

Jakość wykonania porównywalna do druku offset i w większym nakładzie niż druk cyfrowy

Etykiety termotransferowe – do czego służą?

Etykiety termotransferowe są jednym z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w różnych branżach. Są przeznaczone do drukarek z taśmami barwiącymi (drukarki TTR), które pod wpływem ciepła przenoszą barwnik na etykietę.

Rodzaje etykiet termotransferowych

Etykiety termotransferowe mogą znacznie się od siebie różnić, choćby materiałem, na którym dokonuje się zadruku. Istnieje także możliwość stosowania różnych rodzajów kleju. W naszej ofercie znajdują się nie tylko etykiety papierowe, ale i foliowe (folia PP, folia PE, folia metalizowana). W zależności od oczekiwań naszych klientów możemy przygotować etykiety matowe lub błyszczące. Gotowy produkt możemy dostarczyć w rolkach lub w formie składanki, która będzie dodatkowo wyposażona w perforację do łatwiejszego odrywania pojedynczych etykiet.

Uszlachetnienia wydruków

Oferujemy także uszlachetnienia etykiet samoprzylepnych, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy zatem przygotować etykiety laminowane, by zapewnić ich większą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Oferujemy również etykiety lakierowane, a oprócz tego  – etykiety posrebrzane i pozłacane, które znajdą zastosowanie w branżach wymagających eleganckich nadruków, takich jak produkty spożywcze czy kosmetyczne premium.

}

Czas realizacji

Realizacja do 10dni roboczych od złożenia zamówienia.

Zastosowanie dla etykiet termotransferowych

W jakich branżach najlepiej sprawdzą się etykiety?

Etykiety cenowe dla branż

Branża:

  • spożywcza
  • drukarki
  • logistyczna – magazynowa
  • chemiczna
  • kosmetyczna
  • przemysłowa
  • budowlana

… i wiele innych

Zalecane rodzaje

Zalecamy użycie:

  • dla etykiet cenowych
  • do ponownego wydruku w drukarkach
  • przy wydruku biletów

 

Godziny otwarcia

8:00 -16:00 Pon - Pt

Adres biura

Międzyleska 4
Budynek D
50-514 Wrocław

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy wiążę się z akceptacją Polityki Prywatności i Cookies