Etykiety z mocnym klejem

Etykiety na trudne powierzchnie z mocnym klejem 

Technologia druku etykiet

Produkcja etykiet samoprzylepnych odbywa się z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki którym uzyskujemy produkt najwyżej jakości. Duży wybór materiałów wierzchnich, rodzajów kleju i metody zadruku oraz dowolność w ustaleniu rozmiaru sprawiają, że etykiety samoprzylepne są również bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, sprawdzającym się w każdej branży.

Dodatkowym atutem naszej technologii jest utrwalenie powłoki farb lampami UV (tzw. druk fleksograficzny UV). Dzięki temu etykieta jest odporna na ścieranie, rozmazywanie farby i uszkodzenia mechaniczne, a także na warunki atmosferyczne. Utwardzanie lampami UV posiada jeszcze jedną zaletę, mianowicie uwydatnia i podkreśla kolory farb, nadając im wyrazistość. Wykorzystanie technologii flexo UV omija konieczność dodatkowego lakierowania etykiet.

Wydruk może obejmować nawet 10 kolorów CMYK + Pantone.

Jakość

Matryce do druku wykonujemy z technologią laserową pod druk HD

Druk Flexograficzny na matrycach z jakością HD – druk etykiet z jakością HD nawet do 200 LPI

Jakość wykonania porównywalna do druku offset i w większym nakładzie niż druk cyfrowy

Etykiet z mocnym klejem do nierównych podłoży

Z racji tego, że etykiety są stosowane w różnych warunkach, przygotowaliśmy specjalną linię, która wykorzystuje mocniejszy niż standardowy klej. W niektórych branżach konieczne jest przechowywanie produktów w niskich temperaturach, inne z kolei są narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne (deszcz, silny wiatr). W takich sytuacjach zwykły klej, sprawdzający się doskonale w suchych pomieszczeniach, może okazać się niewystarczający. Dlatego właśnie oferujemy niestandardowe rozwiązania, które pozwalają wykorzystać inne, mocniejsze rodzaje kleju, dostosowanie do powierzchni, na których mają być stosowane etykiety. Dzięki temu etykiety mają większą trwałość, są też znacznie odporniejsze na czynniki zewnętrzne.

Dodatkowo farby na etykietach utwardzane są lampami UV, tworząc dodatkowe zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami, zapobiegając ścieraniu się i blaknięciu wierzchniej warstwy, gwarantem, odporności i trwałości druku jest możliwość lakierowania etykiety.

Uszlachetnienia wydruków

Oferujemy także uszlachetnienia etykiet samoprzylepnych, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy zatem przygotować etykiety laminowane, by zapewnić ich większą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Oferujemy również etykiety lakierowane, a oprócz tego  – etykiety posrebrzane i pozłacane, które znajdą zastosowanie w branżach wymagających eleganckich nadruków, takich jak produkty spożywcze czy kosmetyczne premium.

}

Czas realizacji

Realizacja do 10dni roboczych od złożenia zamówienia.

Zastosowanie etykiet z mocnym klejem

W jakich branżach najlepiej sprawdzą się te etykiety?

Etykiety cenowe dla branż

Branża:

 • transport
 • budowlana
 • przemysłowa
 • AGD
 • zabezpieczenie powierzchni i wydzielanie stref
 • logistyczna – magazynowa
 • kurierska
 • chemiczna
 • motoryzacja i serwis

… i wiele innych

Powierzchnie

Zalecamy użycie:

 • na trudne, pofałdowane, nieregularne powierzchnie
 • do oznaczeń ADR
 • do produktów wystawionych na silne działanie atmosferyczne – wiatr, deszcz, mróz
 • do produktów, które ulegają ścieraniu, zarysowaniom

 

Godziny otwarcia

8:00 -16:00 Pon - Pt

Adres biura

Międzyleska 4
Budynek D
50-514 Wrocław

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy wiążę się z akceptacją Polityki Prywatności i Cookies